Historie společnosti

DSC_0191V roce 2005 byla založena dceřiná společnost společnosti TEDOM-VKS s.r.o. , obchodní společnost Haffner CZ s.r.o., se sídlem Masarykova 1436, 26801 Hořovice. Jednatel této společnosti byl Ing. Jiří  Kalista. Firma Haffner CZ s.r.o. se zabývala převážně prodejem strojů od firmy Haffner, která měla sídlo v Německu.

V roce 2010 Ing. Jiří Kalista koupil společnost Haffner CZ s.r.o. a změnil název na ZK Trading s.r.o. Rozvoj firmy začal výrobou strojů pro německou firmu Haffner a prodej stojů a nástrojů na výrobu oken. Provozovna se nacházela v areálu společnosti TEDOM a.s.

V roce 2011 se společnost ZK Trading s r.o. přestěhovala do pronajatých prostor na adrese Smetanova 1582,  Hořovice. Rozšířila svoji činnost o prodej dřevoobráběcích strojů a nástrojů. K tomuto účelu byl vytvořen tým obchodních zástupců, kteří působí po celém území České republiky. Další provozovna s vlastní výrobou a servisními službami se nacházela v ulici Podlužská 645/6, Hořovice.

Na podzim roku 2011 začala naše firma vyrábět stroj CNC OPTIMAL  v provedení S1-S7. Je to stroj určený pro malosériovou a kusovou výrobu nábytku, výrobků z deskového materiálu a pro obrábění profilových tyčí ze dřeva, plastu nebo lehkých kovů.

V srpnu roku 2013 se naše firma přestěhovala do ulice Masarykova 1480, Hořovice, kde je celý náš kolektiv pohromadě, včetně výroby a servisu.

Pan Jiří Kalista je Majitel společnosti, jeho manželka Věra Kalistová je Výkonná ředitelka společnosti a jejich dcera Martina Zpěváková je Ekonom společnosti. Firma ZK Trading s.r.o. je rodinného charakteru, nachází se zde přátelský a milý kolektiv.

Podívejte se, jakým způsobem pomáháme našim zákazníkům.

Kontakt

ZK Trading s.r.o.
Masarykova 1480/5c
268 01 Hořovice - mapa

Volejte
+420 725 438 267
Luboš Osvald - obchodní ředitel