Zařízení podle oborů

Nabízíme širokou řadu strojů a zařízení pro nejrůznější obory.

Výroba nábytku

Pro výrobce nábytku dodáváme veškeré (všechny) potřebné stroje počínaje obráběcími centry. Např. 3osé obráběcí centrum OPTIMAL S1-S7 vlastní výroby, dále pak tří i víceosá obráběcí centra od italské firmy UNITEAM. Dodáváme též klasické stroje jako jsou formátovací pily, olepovačky, kolíkovačky, ruční strojky zn. FESTOOL a.t.d., včetně nástrojů.
Více informací se dozvíte zde.

Výroba oken a dveří

V oblasti stavebních výplní dochází každým rokem k novým technologickým vylepšením. Chcete-li kvalitně a moderně vyrábět okna dřevěná, plastová nebo hliníková, najděte si v naší nabídce stroj vhodný pro Vaši firmu. Jsou zde obráběcí centra i klasické stroje pro výrobu dřevěných a plastových oken. Dodáváme i nástroje a spotřební materiál.
Více informací se dozvíte zde.

Tesařství a dřevostavby

Chcete úspěšně a rychle stavět moderní dřevostavby? V naší nabídce naleznete celou řadu CNC strojů pro výrobu panelů, podlah, krovů, ozdobných prvků, žebrových a zakřivených výztuh. Dále pak centra pro zpracování prvků dětských hřišť, altánů, pergol, ohrad a dalších dřevěných staveb.
Více informací se dozvíte zde.

Truhlářství

Pro truhláře vyrábějící jak z masivu tak i z desek dodáváme všechny stroje, které jsou pro truhlářskou výrobu potřebné. To znamená hoblovací a protahovací stroje, frézky, pily, víceoperační stroje, soustruhy, odsávání, brusky, dlabačky, lisy, a.t.d. Můžete si vybrat stroj, který bude přesně vyhovovat Vaší produkci.
Více informací se dozvíte zde.

Zpracování hliníkových profilů

Jste zpracovatelem hliníkových profilů a potřebujete dodat stroje, zařízení a nástroje? Obraťte se na nás. Nabízíme celou řadu strojů a zařízení počínaje obráběcími centry až poklasické stroje jako jsou pily, frézky, rohovací lisy a.t.d. Stroje nejen dodáme, ale i ustavíme a zaučíme obsluhu.
Více informací se dozvíte zde.

 

 

Kontakt

ZK Trading s.r.o.
Masarykova 1480/5c
268 01 Hořovice - mapa

Volejte
+420 725 438 267
Luboš Osvald - obchodní ředitel