Školení

Dbáme na to, aby s dodávaným zařízením uměli všichni naši zákazníci správně pracovat a plně využívali jeho potenciálu. Je zároveň prokazatelné, že správné zacházení a údržba prodlužuje životnost zařízení.

Proto je součástí dodávky a předání stroje nebo zařízení do užívání je zaškolení obsluhy s jednotlivým zařízením. Rozsah školení je dán typem zařízení. Nelze proto pevně stanovit jeho délku.

Základní zaškolení
Je součástí každého dodaného zařízení. V jeho průběhu zákazníkovi a obsluhujícím pracovníkům předvedeme celé zařízení, jeho součásti, funkce a možnost dokoupení doplňků. Nezbytnou součástí tohoto zaškolení je seznámení s nutnou a pravidelnou údržbou. Toto zaškolení je zdarma.

Dodatečné doškolení
Pokud si zákazník přeje v průběhu užívání našich strojů doškolit nově příchozí pracovníky, je toto samozřejmě po dohodě možné zajistit. Nově příchozí pracovníci jsou seznámeni se všemi funkcemi daného stroje, jeho příslušenstvím a nezbytnou údržbou. Na podmínkách tohoto školení se vždy dohodneme individuálně s každým zákazníkem.

 

Napište nám

Pokud máte nějaký dotaz, napište nám prostřednictvím tohoto formuláře a my Vás budeme kontaktovat.

  Tučně * označené položky jsou povinné.

   

  Kontakt

  ZK Trading s.r.o.
  Masarykova 1480/5c
  268 01 Hořovice - mapa

  Volejte
  +420 725 438 267
  Luboš Osvald - obchodní ředitel