Ostatní služby

Kromě dodávky strojů a zařízení, nabízíme našim zákazníkům další služby.

ts315vf-2600Poradenství

Na trhu se pohybujeme již od roku 2005 a od té doby neustále sledujeme dění na tomto trhu, spolupracujeme s renomovanými výrobci a sbíráme cenné zkušenosti, které potom dále předáváme našim zákazníkům.
Nevíte si rady jaké zařízení je pro Vás nejlepší? Chcete připravit nabídku přímo na základě Vašich individuálních potřeb?
Více informací se dozvíte zde.

Montáž a spuštění

Naším strategií je poskytování komplexních služeb našim zákazníkům. Prodejem zařízení proto naše úloha nikdy nekončí. Máme odborně vyškolený personál, který veškeré dodané zařízení u zákazníka zkompletujeme, namontujeme a spustíme. Teprve poté je zařízení předáno zákazníkovi. Zároveň jsme v období prvních týdnů v kontaktu se zákazníky a  jsme připraveni poradit s nastavením a správným užíváním stroje a celých linek.
Více informací se dozvíte zde.

Školení

Dbáme na to, aby s dodávaným zařízením uměli všichni naši zákazníci správně pracovat a plně využívali jeho potenciálu. Je zároveň prokazatelné, že správné zacházení a údržba prodlužuje životnost zařízení.

Proto je součástí dodávky a předání stroje nebo zařízení do užívání je zaškolení obsluhy s jednotlivým zařízením. Rozsah školení je dán typem zařízení. Nelze proto pevně stanovit jeho délku.
Více informací se dozvíte zde.

Kontakt

ZK Trading s.r.o.
Masarykova 1480/5c
268 01 Hořovice - mapa

Volejte
+420 725 438 267
Luboš Osvald - obchodní ředitel